6 ימים טיול אופנועים בגאורגיה

לוגו-שקוף1.png

6 ימים - 5 ימי רכיבה

 

טיול אופנועים ייחודי זה מציע רכיבה בין רכסי הרים, אירוח גרוזיני נדיב ומנה גדושה של הרפתקה דו גלגלית. במהלך הטיול הזה נעביר את הלילות ונאכל בגסטהאוסים הכי אותנטיים. כל מה שמתואר בחבילה זו כלול במחיר: לינה, ארוחת בוקר, צהריים וערב. 
במהלך כל ארוחה אין גבולות בכל הנוגע לאוכל ולשתייה. גם ארוחות הצהריים והערב הן ארוחות חמות ומקיפות מאוד. 
תוכלו להשאיר את הארנק בבית במהלך הסיור. מניסיון אנחנו יודעים שזו הדרך המעשית והנוחה ביותר. הדבר היחיד שאתה צריך לעשות כאורח שלנו הוא לרכוב על האופנוע שלך. מלבד זאת, תהיה לכם ההזדמנות ליהנות מהטבע, התרבות, האירוח הגאורגי הייחודי והמטבח המדהים עם המשקאות הנלווים.  בדרך נעצור ונבקר בכנסיות עתיקות ומבנים מיוחדים מהמאות הקודמות, נעצור בדרך בנקודות התצפית המדהימות ביותר. לכן לא תמצאו תוכנית מקיפה כפי שאנו מציעים לכם עם תנאים הנלווים שהוספנו... הטיול הולך להיות מאתגר, תזדקקו למיומנות ונסיון ברכיבת שטח כדי ליהנות ממנה באופן מלא.

image.2.png
unnamed.png
image.3.png

המסלול יתקיים לפי התוכנית שבאתר, אבל יתכנו שינויים עקב מזג אויר

5 אפריקה טווין 8  ויסטרום
5 אפריקה טווין 7 ויסטרום
1 אפריקה טווין 8  ויסטרום
5 אפריקה טווין 6 ויסטרום

המסלול:

יום 1

טיסה מתל אביב לטביליסי, לאחר התארגנות בבית המלון יוצאים לארוחת צהריים שלאחריו נצא לטייל ולהכיר את טביליסי (באופן עצמאי), בערב נצא לארוחת ערב במסעדה. 

יום 2

לאחר התדרוך וההכנות במוסך אנו עוזבים את טביליסי לדרכים הכפריות. להתרגל לרכיבה שוטפת על גבי האופנועים בדרכים ונופים מרשימים והמשתנים ללא הרף. ברכיבה חכמה וזהירה אנו מתחילים את היום המרהיב: כבישים שקטים ורגועים על אספלט אשר חוצים הרים ומישורים פתוחים. אנו לוקחים את הכבישים הדרומיים לכיוון ורדזיה. בורדזיה נבקר במנזר שנבנה לתוך סלע ענק. אשר שימש כמסתור סודי במקרה של מלחמות. במאה ה-11 הקיר הקדמי של המנזר קרס לאחר רעידת אדמה. 
בימינו ניתן לראות את מאות בתי המערות שבהם גרו הנזירים. לאחר ביקור בקטע היסטורי מיוחד זה, אנו פונים אל בית ההארחה שלנו שנמצא במרחק של כ -5 דקות משם. זהו '' מלון אגרו '', כל האוכל שנאכל גדל במקום, כולל דגי פורל טריים מהנהר שאת זרימתו תשמעו לאורך כל הערב. 


מרחק נסיעה: 190 ק"מ 
שעות רכיבה: 5.3 
מהירות ממוצעת: 55 קמ"ש 
הנקודה הגבוהה ביותר: 1200 מ ' 
/http://accommodationvardzia.ge :ורדזיה: לינה 

 

 

יום 3

מווארדזיה אנו רוכבים לכיוון צפון לכיוון קוטאיסי. זה אזור אחר לגמרי עם נופים טבעיים שידהימו אתכם. יש לנו שתי אפשרויות היום, לקחת מעבר שטח באורך 35 ק"מ מסאירמה לאבאסטומאני עם נוף מדהים של הפארק הלאומי הגדול ביותר באירופה. או הכבישים הסלולים דרך בורג'ומי. מטבע הדברים, היעד הסופי הוא קוטאיסי בשני המקרים. האזור ההיסטורי של '' מסכי '' אותו אנו חוצים כיום אינו מפורסם רק בזכות הטבע היפה שלו, אלא גם בגלל אוצרות התרבות וההיסטוריה העצומים הרבים שהוא מאכלס בו. הכבישים כאן מתפתלים סביב נהרות, צוקים וטירות.. 
 

מרחק נסיעה: 250 ק"מ אספלט 165 ק"מ עם 35 ק"מ מחוץ לכביש
שעות רכיבה: 5.5 
מהירות ממוצעת: 35/50 קמ"ש 
הנקודה הגבוהה ביותר: 700/2000 מ ' 
https://www.facebook.com/HotelLileoKutaisi :לינה 

 

 

יום 4

היום אנחנו נוסעים לכיוון ראצ'ה. אזור מיסטי שלא התגלה על ידי תיירים זרים. לעתים קרובות הוא מושווה לשוויץ בגלל הרוגע והשלווה של ההרים המרשימים המקיפים את האזור. הכבישים בראצ'ה הם חלום של כל חובב אופנוע, מלא קימורים, הרבה מעברי הרים, ועם מעט מאוד תנועה. דרכים סוערות יפהפיות אלה מביאות אותנו אל אוני, כפר הררי רגוע. כאן אנחנו נשארים לילה בבית הארחה של תמור. למי שלא הספיק לרכוב, נגלה את דרכי החצץ המובילות אל נקודות התצפית היפות ביותר באזור. בית הארחה בו אנו נשהה הוא מאין מוזיאון. תמור בעל בית הארחה בונה ומכין כמעט את כל מה שרואים בבית ההארחה בעצמו. אשתו תכין עבורנו את המאכלים הטעימים ביותר בראצ'ה. בנם ניקה יקח אותנו לסיור ברחבי הבית, שם הם מייצרים כמעט הכל בחווה שלהם. נאכל בשר טרי מעושן, נזקק צ'אצ'ה (משקה אלהולי מקומי) וכל אחד יכין לעצמו לחם גרוזיני מקומי. 


מרחק נסיעה: 150 ק''מ + טיולי חצץ אחר הצהריים כאמור לעיל 
4.5 - 3 :רכיבה שעות 
מהירות ממוצעת: 50 קמ"ש
הנקודה הגבוהה ביותר: 1800 מ ' 
/https://www.facebook.com/hotelinoni :לינה 

 

 

יום 5

היום אנחנו קמים מוקדם יותר כדי שנספיק לעבור את כל המסלול. נצא דרומה לכיוון החלק המזרחי של ראצ'ה. לאחר מכן, אנו רוכבים אל אימרתי הגבוהה, דרך יפהפייה  שמביאה אותנו לכביש היסטורי ישן המחבר בין גורי למצחטה. נגיע לגורי שזו עיר סובייטית שלא השתנתה הרבה, שום דבר שניתן להזכיר לא קורה בגורי אלמלא העובדה שנולד כאן אחד הגאורגים הידועים לשמצה: יוסף סטלין. למעוניינים, נבקר במוזיאון יוצא דופן וניתן מבט על חייו של סטאלין כמנהיג ברית המועצות. אנחנו מתארחים במלון מקסים המנוהל על ידי משפחה צעירה מקומית שמכינה מאכלים ויין ביתי מדהים.

מרחק נסיעה: 280 ק''מ 
שעות רכיבה: 5 
מהירות ממוצעת: 55 קמ"ש 
הנקודה הגבוהה ביותר: 1100 מ

 

 

יום 6

לאחר ארוחת בוקר מתחילים בנסיעה מגורי לכיוון Mtskheta, בירתה הישנה של גאורגיה. משם נוסעים בכביש לכיוון Didgori. דיגורי הוא המקום שבו התרחש אחד הקרבות הגדולים של גאורגיה. הקרב הזה היה המקום שבו התחיל תור הזהב של ג'ורג'יה. הכבישים המובילים לשם מעוקלים בין ההרים. נופים שמשתרעים עד להרים בארמניה. אנו מגיעים לטביליסי בין השעות 13.00-14.00 לאחר החזרת האופנועים נצא לארוחת צהריים במסעדה, ניפרד מהמלווים מתארגנים ועולים על ההסעה שתיקח אותנו ישר לשדה התעופה בטביליסי.

1
מרחק נסיעה: 120 ק''מ 
שעות רכיבה: 3 
מהירות ממוצעת: 55 קמ"ש 
הנקודה הגבוהה ביותר: 1300 מ

 

  22-27/05/22      3-8/7/22       21-26/8/22       9-14/9/22

 

מתאים גם לשומרי מסורת, מיום ראשון עד יום שישי

עם אפשרות להישאר שישבת בטביליסי

 

מחיר: *2370 יורו 
מחיר למורכב: *1580 יורו

*לאדם בחדר זוגי
*חדר לבודד תוספת 360 יורו 
*AFRICA TWIN 1000 לאופנוע תוספת יורו 340

 

 

*הטיול בהתאם לתנאי הקורונה*
 

*בתקופת הקורונה מחירי הטיסות משתנים ותיתכן תוספת בגין הטיסה*

 

המחיר כולל:

 • ● אופנועים סוזוקי 650cc Vstrom
  ● דלק 
  ● 2 מזוודות צד 70 ל' 
  ● שקע USB 
  ● כל מקומות הלינה 
  ● 3 ארוחות ביום 
  ● מכונאי עם רכב ליווי שנוסע עם הקבוצה (לקבוצה עם מינימום 6 אופנועים)
  ● העברות משדה התעופה 
  ● מים מינרלים ויין 
  ● כניסות לאתרים 
  ● הסעות משדה התעופה וחזרה 
  ● טיסות בינלאומיות 

לא כולל:

● תוספת אלכוהול וחטיפים,

● אופנוע אפריקה טווין 1000

● ביטוח בריאות 

● בדיקות קורונה 
● פריטים אישיים או מזכרות 
● טיפ למדריכים 
● 400 יורו במזומן דמי ערבון שיוחזרו בסוף הטיול במידה והאופנועים לא ינזקו. 

*מחיר הטיול כולל ביטוח, גם בגין נזק לצד שלישי. אין הגבלת קילומטראז 'והשימוש בתיקי אופנוע ותיקים כלול גם כן. כל האופנועים מצוידים במטענים מסוג USB ובמחזיקי טלפון Grip-X (מתאים כמעט לכל טלפון).
 

ציוד הכרחי
חליפת רכיבה מהווה פריט חובה. פה רצוי שהיא תכיל פתח אוורור ואף פנימית עמידה למים.
קסדה – עדיף לבחור בקסדה מלאה.
משקף בהיר – גם אם הקסדה מגיעה עם משקף מובנה, עדיף לרכוש משקף בהיר נפרד.
כפפות – כפפות קיץ או חורף, בהתאם לעונה.
מגפי רכיבה ייעודיות.
מיגון לברכיים – לחלופין ניתן לרכוש מכנס שמשלב מיגון מובנה.

ווסט מתנפח - מומלץ